Služby

Věrnostní Beskydkarta

POŘÍZENÍ KARTY:
- navštivte nejbližší prodejnu družstva, která Vám poskytne podrobnějši informace a předá Vám k vyplnění jednoduchou smlouvu s vypsáním Vašich osobních dat, potřebných k výrobě Vaší karty,
- po vyplnění smlouvy, vrátíte smlouvu zpět na prodejnu spolu s uhrazením zálohy 100,- Kč za poskytnutí karty,
- do 14-ti dnů od odevzdání Vaší smlouvy a úhrady zálohy na prodejně družstva, Vám zašleme zpět na prodejnu, popř. na uvedenou adresu domů, nově vyrobenou kartu. Po jejím obdržení si na prodejně družstva navolíte svůj čtyřmístný PIN kód a můžete začít kartu používat.

VÝHODY:
Sleva z nákupu - pokud na prodejně družstva uhradíte svůj nákup věrnostní Beskydkartou, pak Vám z každého nákupu poskytneme slevu od 2,2 % do 11 % podle výše Vašich měsíčních nákupů celkem. Sleva se během kalendářního roku načítá a po jeho ukončení Vám bude, nejpozději do 15. ledna nadcházejícího roku, připsána její výše v korunách na Vaší kartu. O výši slevy Vás budeme pravidelně informovat ve výpisu z Vaší karty.

!!! V roce 2015 jsme na slevách vyplatili až 1 925 383 Kč !!!

Finanční bonus - ze zůstatku Vašich finančních prostředků na kartě Vám poskytneme jeho finanční bonus ve výši 0,75 % ročně. O výši bonusu budete stejně jako u slev z nákupu pravidelně informováni. Finanční bonus bude, na základě propočtu k 31. prosinci daného roku, připsán v korunách na Vaší kartu nejpozději do 15. ledna nadcházejícího roku.

!!! V roce 2015 jsme na bonusech vyplatili až 510 133 Kč !!!

Bezhotovostní převod - z karty máte možnost provádět bezhotovostní převody na jiné účty, např. u bank. Jako vhodný příklad je úhrada složenek, které nyní hradíte na poště. Převodem z Vaší karty zaplatíte pouze 6,- Kč bez ohledu na výši bezhotovostního převodu.

FUNKCE:
- každá karta je zajištěna tzv. PINEM, který si určuje sám zákazník a Vaše finanční prostředky jsou bezpečně chráněny před zneužitím cizí osobou,
- z Vaší karty můžete provádět vklady a výběry hotovostí přímo na prodejnách družstva a to bez jakéhokoliv omezení nákupem,
- v intervalech, který si sami určíte, tj. měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně, Vám budeme zasílat detailní výpis všech operací na kartě. Současně si můžete vybrat formu zasílání výpisu, buď zdarma elektronickou poštou nebo prostřednictvím poštovních služeb za poštovné přímo k Vám domů,
- veškeré údaje z karet, včetně osobních údajů jsou důvěrné.

ZADEJTE NÁM SVŮJ E-MAIL A NECHTE SI POHODLNĚ ZASÍLAT VÝPISY Z ÚČTU ELEKTRONICKY!
Proč elektronické vyučtování? - je zdarma, šetří životní prostředí a vše máte na jednom místě
Své e-mailové adresy zasílejte na: finance@coopbeskydy.cz s textem "chci zasílat výpisy z účtu elektronicky na tento e-mail"

POPLATKY:
- družstvo Vám poskytne kartu na kauci 100,- Kč, která Vám bude vrácena v případě zrušení a vrácení karty,
- za každou další kartu (např. v případě ztráty karty) uživatel hradí její plnou cenu,
- vedení karty a veškeré operace s kartou pro Vás družstvo zajišťuje zdarma.


Cash back
Tuto oblíbenou a používanou službu nabízíme našim zákazníkům i my. Výběr hotovosti neboli Cash back lze provést při platbě nákupu na všech pokladnách prodejen COOP Beskydy. K platbě musí být použita platební karta a vybrat lze částku až 1 500 Kč (při nákupu nad 300 Kč).

Díky této službě zákazník nemusí hledat bankomat ani trávit čas ve frontě u bankovní přepážky.

COOP mobil
Proč se připojit ke COOP Mobil?
- Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání.
- Při pravidelném nákupu můžete volat levněji o 20 %.
- Účtujeme po vteřinách. Tarifikace 1+1 je nejvýhodnější způsob účtování, protože se jedná o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut.
- Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Hlavní výhody COOP Mobil:
- Při pravidelném nákupování v síti COOP voláte levněji o 20%.
- Možnost dobití kreditu již za 150 Kč.
- Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA.
- Účtování po vteřinách je nejvýhodnější na trhu a umožňuje tak platit pouze za čas, který opravdu provoláte, ani vteřinu navíc!
- Cena hovoru do vlastní sítě od 0,96 Kč za minutu.
- Cena SMS ve vlastní síti od 0,80 Kč.
- Volání do ostatních sítí od 2,00 Kč za minutu a SMS od 1,20 Kč.
- Zákaznická podpora: Možnost samostatné administrace telefonního čísla přes zákaznickou linku *55 nebo internetovou samoobsluhu dostupnou z webových stránek – zdarma.
- Možnost využít pravidelných akcí na volné minuty za nákup daných produktů (Pilsner Urquell, Mattoni, apod.)

SIM kartu COOP Mobil zakoupíte v e-shopu http://www.coopmobil.cz/samoobsluha/#productspub nebo ve vybraných prodejnách COOP. Jedná se o většinu prodejen sítě skupiny COOP.